ENDE

»«
Sprawdź nasze promocje dla rowerzystów i posiadaczy Karty Klienta.
Kubek Bike Café

O Bike Café

W czerwcu 2012r. na ulice Poznania wyjechała pierwsza
w Polsce mobilna rowerowa kawiarnia Bike Café.

Kawowa Polska

Gdzie nas znaleźć?

Sprawdź, w którym miejscu i w jakich godzinach
stoi rower Bike Café i wpadnij do nas na kawę!

Informacje

Kogo szukamy?

 

Bike Café to propozycja dla osób przedsiębiorczych, chcących relatywnie niedużym nakładem finansowym stać się właścicielem całorocznego punktu bądź sieci punktów gastronomiczny.

Bike Café to propozycja dla osób aktywnych, kreatywnych i zaradnych, chcących relatywnie niedużym nakładem finansowym stać się właścicielem pojedynczej kawiarni mobilnej bądź swojej własnej sieci. Łatwość z jaką nasze wcześniejsze kawiarnie mobilne adaptowały się w innych miastach oraz tempo, w jakim rozwija się sieć Bike Café jasno dowodzą, że jest to biznes, w który warto inwestować. Jeśli podoba Ci się nasza kawiarnia i chcesz brać czynny udział w jej rozwoju wypełnij formularz franczyzowy, który znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy, że podasz kilka informacji i wyślesz do nas zgłoszenie. Nie damy Ci zbyt długo czekać na odpowiedź!

 

Pomysł na biznes – Bielsko-Biała i Opole

 

Szukasz pomysłu na biznes? Chciałbyś razem z nami tworzyć historię firmy i pomóc nam w jej rozwoju? Rozpocznij z nami współpracę na zasadach franczyzy. Biorąc pod uwagę sukces, jaki osiągnęli nasi dotychczasowi franczyzobiorcy w wielu europejskich miastach, Bike Café to doskonały pomysł na biznes w Bielsko-Białej i… Opolu – tam, gdzie nas jeszcze nie ma!

W jaki sposób rozpocząć przygodę z franczyzą? Wystarczy jedynie sześć prostych kroków:

  • wypełnienie formularza,
  • przesłanie folderu informacyjnego przez Bike Café,
  • podpisanie listu intencyjnego,
  • analiza finansowa i ustalenie harmonogramu działań,
  • podpisanie umowy franczyzowej,
  • przekazanie pakietu startowego.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych etapów. Partnerem Bike Café może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy, a ponieważ nie wymagamy doświadczenia z zakresu prowadzenia działalności, franczyza może być początkiem Twojej przygody z własną firmą. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom masz możliwość sprzedaży z roweru w wybranym przez siebie miejscu nawet do 16 godzin dziennie! Co ważne, udostępniany przez nas sprzęt jest przystosowany do użytku w temperaturze od -10 do +35 st. Celsjusza – możesz więc prowadzić sprzedaż przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Wystarczy tylko Twój entuzjazm i chęć osiągnięcia sukcesu.

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na franczyzę i czujesz, że odnajdziesz się w tematyce kawy oraz rowerów – rozpocznij współpracę z nami już dziś!

FacebookVimeoTwitter