ENDE

»«
Sprawdź nasze promocje dla rowerzystów i posiadaczy Karty Klienta.
Kubek Bike Café

O Bike Café

W czerwcu 2012r. na ulice Poznania wyjechała pierwsza
w Polsce mobilna rowerowa kawiarnia Bike Café.

Kawowa Polska

Gdzie nas znaleźć?

Sprawdź, w którym miejscu i w jakich godzinach
stoi rower Bike Café i wpadnij do nas na kawę!

FAQs

 • Kto może zostać Franczyzobiorcą roweru Bike Café?

  Naszym partnerem może zostać każdy zarejestrowany podmiot gospodarczy, zarówno spółka jak i działalność gospodarcza. Nie wymagamy doświadczenia z zakresu prowadzenia własnej działalność gospodarczej. Jedyne kryterium to entuzjazm i chęć uczestniczenia w projekcie budowy pierwszej w Polsce sieci mobilnych kawiarni Bike Café.

 • Gdzie zlokalizowany może zostać rower Bike Café?

  Rower Bike Café może być zlokalizowany w dowolnym miejscu w przestrzeni miejskiej lub poza miastem. W tej kwestii nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Z doświadczenia wiemy że najbardziej sprawdzają się miejsca takie jak parki miejskie, ciągi komunikacji pieszej, obszary rekreacyjne, deptaki, uniwersytety, centra handlowe, okolice stadionów oraz innych imprez masowych.

 • Czy rower Bike Café potrzebuje podłączenia do mediów?

  Podczas sprzedaży rower Bike Café jest całkowicie autonomiczny. Niepotrzebne jest podłączenie do źródła energii, wody ani systemu kanalizacji. Rower Bike Café przystosowany jest do 16 godzin ciągłej pracy bez konieczności uzupełniania zapasów energii, wody oraz innych subproduktów.

 • Jakie korzyści oferowane są przez Franczyzodawcę?

  Nasi Franczyzobiorcy mają dostęp do unikatowej technologii roweru Bike Café, umożliwiającej autonomiczną sprzedaż z roweru w dowolnym miejscu do 16 godzin dziennie, przez cały rok. Ponadto oferujemy doradztwo we wszystkich obszarach związanych z prowadzenie roweru. Korzystać będziesz również z identyfikacji wizualnej , działań marketingowych oraz programów lojalnościowych organizowanych na poziomie całej sieci. Stając się Franczyzobiorcą stajesz się częścią pierwszej sieci mobilnych kawiarni w Polsce. Chcielibyśmy nasze relacje opierać na współpracy i współtworzeniu sukcesu Bike Café w Polsce!

 • Co wchodzi w skład roweru Bike Café?

  Obok ramy rowerowej oraz pełnego mechanizmu zasilającego rower Bike Café, w skład wchodzi ciśnieniowy ekspres dźwigniowy, młynek do kawy, lodówka, pełen komplet akcesoriów dla baristy oraz wyposażenia Pracowników. Przez Franczyzodawcę dostarczone zostanie wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia sprzedaży.

 • Co wchodzi w skład Pakietu Startowego Bike Café?

  W ramach Pakietu Startowego Bike Café oferujemy pełen komplet procedur operacyjnych oraz praktycznych informacji dotyczących prowadzonej działalności, co zostanie przekazane w formie Przewodnika Operacyjnego Bike Café. Franczyzobiorca zostanie również zaproszony na szereg szkoleń. W fazie przygotowania roweru oferowane jest ponadto doradztwo w zakresie lokalizacji roweru, analizy finansowej oraz innych kwestii funkcjonowania roweru Bike Café.

 • Czy sprzedaż z roweru może być prowadzona przez cały rok?

  Tak. Rower przygotowany został do prowadzenia sprzedaży na zewnątrz również w temperaturach ekstremalnych od -10 do +35 st. Celsiusa.

 • Ile rowerów muszę zamówić?

  To całkowicie zależy od kapitału inwestycyjnego jakim dysponujesz. Oferujemy współpracę dla Franczyzobiorców z pojedynczym punktem Bike Café (Solo Bike Café), kilkoma punktami Bike Café (Multi Bike Café) jak również osób chcących zbudować sieć na wskazanym obszarze (Master Bike Café).

 • Czy trudno jeździ się na takim rowerze?

  Jazda na rowerze Bike Café jest prosta, gdy poruszamy się po płaskim terenie. W przypadku podjazdu pod górkę faktycznie wymagane są silniejsze nogi i trochę doświadczenia.

 • Jakie są czynnik sukcesu prowadzenia własnego Bike Café?

  Po pierwsze lokalizacja, po drugie entuzjazm i umiejętności baristy, po trzecie pasja i entuzjazm właściciela.

FacebookVimeoTwitter