ENDE

»«
Sprawdź nasze promocje dla rowerzystów i posiadaczy Karty Klienta.
Kubek Bike Café

O Bike Café

W czerwcu 2012r. na ulice Poznania wyjechała pierwsza
w Polsce mobilna rowerowa kawiarnia Bike Café.

Kawowa Polska

Gdzie nas znaleźć?

Sprawdź, w którym miejscu i w jakich godzinach
stoi rower Bike Café i wpadnij do nas na kawę!

Eco

Rower Bike Café jest całkowicie przyjazny dla środowiska

Eco

Wszystkie rowery Bike Café napędzane są siłą ludzkich mięśni, dzięki czemu nie emitują zanieczyszczeń. Obce są nam hałaśliwe generatory lub silniki spalinowe dzięki czemu pracujemy w całkowitej ciszy nie zakłócając chwili wytchnienia przy kubku kawy w pięknej parkowej alejce.

Wszystkie oferowane przez Bike Café produkty są ekologiczne. Papierowe kubki, drewniane mieszadełka są biodegradowalne. Kawa pochodzi z plantacji, które dbają zarówno o środowisko naturalne jak i lokalne społeczności. Potwierdzeniem tego jest oznaczenie kawy Mundo Novo przez Komisję Europejską certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego

Bike Café propaguje aktywny i zdrowy tryb życia, w szczególności jazdę na rowerze, będącą alternatywnym środkiem transportu miejskiego. Dostrzegamy i absolutnie wspieramy rodzącą się w Polsce rodzinę miejskich rowerzystów, którzy przesiadając się na dwa kółka poprawiają swoje zdrowie i przestrzeń miejską, która jest naszym wspólnym dobrem. Bike Café aktywnie uczestniczy w rowerowym życiu miasta i wspiera rowerzystów tym co ma najlepsze- naszą kawą.

FacebookVimeoTwitter